Tasuta tarne alates 50€ tellimustele

14-päevane tagastusõigus

Kaup kiirelt kätte!

Meist

Ewaldi särk ühendab endas katkematu sideme põhjamaade kvaliteedi, hea maitse ja Eesti vaimu vahel

Ewald on pereettevõttele Maidiga kuuluv kaubamärk, mis pakub laias valikus polo- ja triiksärke igas vanuses meestele! Kõik särgid on valmistatud Tallinnas asuvas tootmishoones, kus terve tiim usub siiralt kohaliku omatoodangu jõusse, sest see võimaldab säilitada kõrgeimad kvaliteedinõudmised, mis endale kui omatoodangu- ning teenusepakkujale on seatud.

Pikk ajalugu — 90 aastat Ewaldit

Ewaldi ajalugu ulatub 1933-ndasse aastasse, mil kaubamärgi looja alustas tegevust Soomes. Kui Maidiga üle 30 aasta tagasi ametirõivaste ning õmblusteenuse pakkumisega alustas, oli esimeseks kliendiks justnimelt Ewald. Ühel hetkel järeltulijate puudumise tõttu pidid esialgsed omanikud mõtlema kaubamärgi müümisele ning spetsiaalset masinaparki ning triiksärkide õmblemiseks vajalikke oskusi omav Maidiga otsustas Ewaldi enda tiiva alla võtta. Peale seda hakati Ewaldit kujundama ning looma justnimelt Eesti mehele.

Lai suuruste variatsioon tänu millele leiab triiksärgi igaüks

Tänasel päeval on Ewald triiksärkidel 4 erinevat keretüüpi – slim, modern, classic, extra-large ja extra-long keretüübi täiendus pikema kasvuga inimestele. Niisugust paindlikku variatsiooni ei suuda keegi teine nii laias ulatuses, mahus ja kvaliteedis Eestis pakkuda. Esinduspoes pakutavate särkide suuruste skaala algab meeste särkide puhul kaelaümbermõõdust 36 ning ulatub 56 kaelaümbermõõduni – särgi leiavad ka väga suure suurusnumbri kandjad, kes mujal võivad triiksärgi leidmisega hätta jääda.

Kvaliteetsed kangad Euroopa tootjatelt

Kõik kangad on pärit Euroopa tootjatelt ning koostise poolest nahasõbralikud. Inimeste kiiret elutempot ning nõudlust arvesse võttes on valikus ka puuvillaseid easy-care märgistusega triiksärgid, mis tagavad selle, et pärast pesu triiksärk väiksema vaevaga triigitud saaks ning kiiremini jälle valituks osutuks!

Ewaldi kõrval kasvavad ka Ewald Junior ja Little Sir Ewald

Ewaldi perre on sündinud ka Little Sir Ewald ning Ewald Junior, mille alt leiab Ewaldi tooteid pere väiksematele härradele. Tänu sellele leiab tootevalikust isa-poja komplektisärke, mis sobivad ideaalselt erilisteks elusündmusteks ning ühisteks perejäädvustusteks!