Tasuta tarne alates 50€ tellimustele

14-päevane tagastusõigus

Kaup kiirelt kätte!

Ärikliendile

Maidiga Quality uniforms

Ewaldi kaubamärgiga toimetamise kõrval on Maidiga OÜ teiseks väljundiks juba pikka aega olnud ametirõivaste tootmine. Lisaks meeste triiksärkidele ja polodele leidub meie disainiportfellist palju erinevaid töörõivaks sobivaid tooteid. Kombineerides eri kangaid ning disainielemente oleme loonud väga põnevaid lahendusi võttes arvesse iga kliendi/ettevõtte visuaalset identiteeti. Iga loodud toote muudab omanäoliseks ka ettevõtte logo, mida saame pakkuda nii tikandi kui trükina.

Kui Sinuga seotud ettevõttel võiks olla tarvis ametirõivaks triiksärke, polosid või muid spetsiifilisemaid tooteid, siis võta meiega ühendust ning teeme Sulle pakkumise!

Pakume sulle

Individuaalset lähenemist
disainiprotsessis

Kõik tooted disainitakse koostöös kliendiga iga ettevõtte visuaalset identiteeti ning soove silmas pidades. Ei pea muretsema, kui nägemust ei ole, sellega aitab vajadusel meie disainer.

Paindlikke
tootmistingimusi

Enda tootmise omamine võimaldab meil olla paindlik nii tellitava koguse kui ka tootmisaja poolest. Minimaalne tellitav kogus on 1 tükk. Kliendi jaoks parim hind algab aga 50st tükist. Tootmisaeg on maksimaalselt 4 nädalat + vajadusel kanga tarne. Täpne aeg selgub tellimuse ajahetkel.

Kõrgeimat kvaliteeti materjalides ja tootmistehnoloogias

Kombineerides Euroopa tootjate kvaliteetsed kangad meie pikaajalise tootmiskogemusega julgeme olla kindlad meie toodete kvaliteedis!

Miks on töötajate ühtne riietus ettevõttele kasulik?

  • Toetab ettevõtte visuaalset identiteeti
  • Suurendab töötajates meeskonnatunnet
  • Loob ettevõtte klientidele/partneritele positiivse ja professionaalse mulje
  • Garanteerib, et töötajad on alati esinduslikult riides ning vähendab töötajates stressi muutes riietumisotsused lihtsaks

Triiksärk Sinu ettevõttele ametirõivaks?

Miks valida Ewaldi triiksärgid?

Ewaldi eripära tuleneb kombinatsioonist, mida on raske järgi teha: tootmine Tallinnas, üle 30-aastane kogemustepagas triiksärkide õmblemisel, pikaajalised professionaalsed töötajad, spetsiaalselt triiksärkide õmblemiseks vajalik masinapark ja tehnoloogiad ning muidugi majasisene suur disainiportfell!

Just nii hoiame triiksärkides kõrgeimat kvaliteeti!

Milliste ametikohtade esindajatele särgid ametirõivaks sobivad?

  • Hotellide/majutusasutuste administraatorid
  • Müügiga tegelevad inimesed
  • Bussijuhid, rongijuhid
  • Restoranitöötajad
  • Kontoritöötajad jne.

Meie kliendid

Võta ühendust

Kui Sul tekkis huvi või küsimus, siis võta ühendust!

Kati Raap
Disainer/Müügijuht
+372 56822212
kati@maidiga.ee

Kati Raap

Saada päring läbi kodulehe!